:: Strona główna > Aktualności

Bieżące informacje związane z klubem

Sukcesy uczniów z klas profilowanych pływackich 2016-04-22

Aktualności W dniu 16.04 obyły się zawody pływackie Lubelski Laur Koziołka. Wodniacki Uczniowski Klub Sportowy reprezentowało 13 zawodników. W zawodach brało udział 21 klubów z Polski oraz 2 kluby z Ukrainy. W sumie w zawodach uczestniczyło 532 zawodników.
Roksana Szymańska (debiut na zawodach LLK) zajęła 1 miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym oraz 3 miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym co dało jej 1 miejsce w klasyfikacji generalnej dzieci 8 letnich. Na tych samych dystansach Martyna Brudz zajęła 18 oraz 8 miejsce. Najelpszy wynik spośród naszych 9 latek wypływała Amelia Dziwulska i zajęła 13 miejsce na 25m stylem dowolnym oraz 13 na 50m stylem grzbietowym. Na tych samych dystansach rywalizowały Natalia Kamińska (18 msc i 27 msc), Klaudia Małaj (20 msc i 32 msc) oraz Natalia Dominik (21 msc i 22 msc).
Pośród chłopców 8 letnich startowali Kamil Buda oraz Mikołaj Pełka, na dytansie 25m stylem dowolnym zajeli kolejno 8 i 12 miejsce, natomiast na 25m stylem grzbietowym zajęli 11 i 12 miejsce. Konrad Kurczuk jako jedyny 9 latek reprezentujący nasz klub zajął 18 msc stylem dowolnym i 34 msc na 50 m stylem grzbietowym.
Najstarsze zawodniczki reprezentujące nasz klub rywalizowały na dystansach 50m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym. Najlepsze rezultaty osiągnęła Weronika Strzyżewska zajmując 6msc motylkiem oraz 10 msc kraulem. Kolejno
Amelia Kusyk zajęła 8 msc stylem motylkowym oraz 17 dowolnym, Paulina Niedzielska 12 i 14 msc i Katarzyna Kowalczyk 18 msc motylkiem i 18 msc stylem dowolnym.
Wszyscy zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe!!!
Życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów i marzeń!